Diany 27

GDAŃSK OSOWA

Odbiór mieszkań
MARZEC 2023

Przedstawiamy Państwu naszą nową inwestycję – Diany 27

O inwestycji

Diany 27 to kolejny budynek, który powstaje w ramach osiedla Ogrody Diany.
W budynku zaprojektowano 54 słoneczne mieszkania, w większości o ekspozycji południowej.Dla wygody mieszkańców w inwestycji powstanie cichobieżna winda oraz rozbudowana, podziemna hala garażowa z praktycznymi komórkami lokatorskimi.

Mieszkania

Przyszli właściciele lokali na parterze będą mieć dostęp do zielonych ogródków, natomiast do mieszkań na wyższych kondygnacjach przynależą przestronne balkony lub tarasy o powierzchni nawet do 19m².
Jakość materiałów oraz współpraca z najlepszymi fachowcami sprawia, że naszym klientom oferujemy mieszkania o wysokim standardzie wykończeń deweloperskich.
Dodatkowym atutem jest podłączenie internetu szerokopasmowego, doprowadzonego światłowodem, które zapewni komfort pracy osobom pracującym zdalnie.

Lokalizacja

Osowa to dzielnica Gdańska położona w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta. Dzięki temu bez problemu można dostać się do centrum każdej z trzech trójmiejskich aglomeracji.
Osobom ceniącym kontakt z naturą – sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior (Osowskiego i Wysockiego) daje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu.
Wycieczka na Kaszuby również nie jest problemem. Bez konieczności przejazdu przez „centrum” można dojechać do najbardziej atrakcyjnych kaszubskich miejscowości i niezależnie od pory roku spędzić czas na świeżym powietrzu.

Infrastruktura

Dodatkowym atutem jest usytuowanie Osiedla Ogrody Diany w sercu Osowy. Rozwój dzielnicy, który jest bardzo widoczny w ostatnich latach sprawił, że w najbliższej okolicy znajdują się zarówno szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnia zdrowia, jak i coraz liczniejsze kawiarnie i restauracje.

Galeria

INWESTYCJA
W LICZBACH

1

ILOŚĆ BUDYNKÓW

5

ILOŚĆ KONDYGNACJI

54

ILOŚĆ MIESZKAŃ

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OSÓB ZAINTERESOWANYCH

Wpisz swoje dane kontaktowe

    [fm_checkbox label="Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od RAI Sp. z o.o. Sp.k., z siedzibą w Gdańsku, kod: 80-299, ul. Koziorożca 21, NIP 5882159135, KRS 0000750690."]

    Ładuję mapę...