kwadraty

Diany 27

GOTOWE DO ODBIORU

Budynek Diany 27, będący częścią Osiedla Ogrody Diany, wyróżnia się swoim charakterem podobnie jak pozostałe budynki. Całe osiedle zostało zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy oczekują wysokich standardów wykończeń deweloperskich.

Elewacja budynku Diany 27 została wykonana przy użyciu najlepszych materiałów, co zapewni komfort cieplny i estetyczny wygląd. Inspiracją dla naszej pracy od wielu lat jest sztuka P. Mondriana, której elementy w postaci charakterystycznych geometrycznych wzorów zdobią elewację.

Przeszklone balkony z delikatnym zdobieniem nawiązującym do elewacji nadają budynkowi elegancji.

Budynek Diany 27 znajduje się w sąsiedztwie parku, który oferuje plac zabaw, boisko wielofunkcyjne oraz skate-park, a wszystko to otoczone jest zielenią. Dodatkowo, w przyszłości, teren pomiędzy blokami również zostanie zagospodarowany zielenią.

Projekty oferowanych mieszkań są przemyślane i funkcjonalne.

Przedstawiamy inspirację na aranżację naszych mieszkań:

Mieszkania o powierzchni około 59m2 o ekspozycji południowo – północnej.

Mieszkania 3- pokojowe, które zostało zaprojektowane z myślą o podziale na dwie strefy: dzienną oraz strefę wypoczynkową. W strefie dziennego użytku znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym od strony południowej. Natomiast strefa wypoczynkowa zawiera dwie sypialnie.

Układ mieszkania występuje również w metrażu około 66m2, gdzie jedna z sypialni ma powierzchnię około 18m2. Idealnie sprawdzi się na pokój dla rodzeństwa czy sypialnia z garderobą.

W ramach naszej poprzedniej inwestycji urządziliśmy mieszkanie pokazowe, które miało bardzo podobny układ do oferowanego przez nas obecnie mieszkania.

Część klientów, którzy zakupili ten układ mieszkania, zainspirowało się naszą aranżacją i zdecydowało się na powtórzenie jej w swoich własnych mieszkaniach. Zdjęcia mieszkania znajdują się w galerii poniżej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem mieszkań. Znajdą w nim aktualne ceny brutto. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i pomoże w wyborze idealnego mieszkania.

Sortowanie:
Budynek Nr Mieszkania Piętro Liczba pokoi Metraż Balkon/Ogród Strona świata Cena Status Karta mieszkania Szczegóły
Diany 27 Nr: 01 Piętro: 0 Pokoje: 3 Pow: 59,26 m2 Ogród północ - południe 641 000 Dostępne D M Szczegóły
Diany 27 Nr: 38 Piętro: 0 Pokoje: 3 Pow: 59,37 m2 Ogród północ - południe Sprzedane
GALERIA
LOKALIZACJA
Ładuję mapę...

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do naszego biura w Gdańsku Osowie lub na spotkanie online!

Napisz do nas    Chcesz poznać ofertę dotyczącą tego mieszkania?
    Skontaktuj się z nami!