o inwestycji

Co sprawia, że mieszkanie staje się domem?

Bezpieczeństwo.
Poczucie, że nawet kiedy nie ma Cię na miejscu nie musisz martwić się o mieszkanie. Ponieważ masz pewność, że na zamkniętym i monitorowanym terenie osiedla, nie pojawią się nieproszeni goście, a wideofon w Twoim mieszkaniu przydaje się tylko wtedy, kiedy goście na kolację przyjdą przed czasem.
Wygoda.
Miejsce na parkingu, które jest zawsze wolne.
Winda, która bezszelestnie przewiezie Cię na jedno z trzech pięter.
Wysoki standard.
Wysoki standard, który widać już na pierwszy rzut oka.
Architektura, która wyróżnia się i budzi zachwyt doprawiony szczyptą zazdrości.
Lokalizacja
Wszystko na miejscu. Od przystanku PKM dzieli Cię kilka łyków porannej kawy. Do obwodnicy trójmiejskiej dojedziesz, zanim w radiu skończy się ulubiona piosenka. Droga do przedszkola i szkoły trwa tyle, ile poranne mycie zębów. Droga nad jezioro to krótki spacer z psem. W drodze na basen i squasha zdążysz się rozgrzać przed treningiem.
Otoczenie
Cisza, która sprawia, że usłyszysz przelatującego motyla.
Zieleń, która koi stres i pachnie wiosną.
Inwestycja „ Egida” zlokalizowana jest przy ulicy Zeusa 87 w gdańskiej dzielnicy Osowa. To tu powstaje trzypiętrowy budynek z 66 mieszkaniami o wysokim standardzie wykończenia. W każdej z trzech klatek znajdą się 22 lokale mieszkalne o metrażach od 36 do 61 m². Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, a do mieszkań na piętrach obszerne balkony. W budynku będą windy i komórki lokatorskie na poziomie parteru. Miejsca postojowe będą zlokalizowane na terenie wokół budynku, który będzie ogrodzony i monitorowany
Budynek przy ul. Zeusa 87 stanie się kolejnym elementem spokojnej, zielonej części dzielnicy Osowa. W pobliżu znajduje się wszelka potrzebna infrastruktura – przychodnia, żłobki, przedszkola, szkoły, obiekty sportowe, sklepy, kościoły. Do najbliższego przystanku autobusowego można dojść zaledwie w 1 minutę, a do przystanku kolei metropolitarnej w około 5 minut.
Mieszkania
Pokaż: dostępne / rezerwacja / wszystkie
Budynek Nr Mieszkania Piętro Pokoje Metraż Balkon/Ogród Strona świata Cena Status Karta Szczegóły
Zeusa 87 37 2 3 59.48m2 Balkon pd-wsch 502832 zł Dostępne szczegóły
DO GÓRY

Galeria

Lokalizacja

4 min Przystanek PKM
3 min Przystanek autobusowy
3 min Obwodnica Trójmiasta
2 min Przedszkole
5 min Jezioro
2 min Basen
1 min Tenis squash