Nowe mieszkania w wysokim standardzie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Atrakcyjne ceny, rozwinięta infrastruktura, okolice pełne zielni. Wybierz sprawdzonego dewelopera.

RAI PB

Sztuka budowania

Doświadczenie i pasja

Budownictwo mieszkaniowe o podwyższonym standardzie to nasza wieloletnia specjalizacja i pasja. Realizacje RAI na rynku Trójmiejskim powstają od 1999 roku. W tym czasie, w zgodzie z naturą, bierzemy czynny udział w rozwoju Gdańska budując nowoczesne osiedla z licznymi terenami zielonymi.

Wybór jakości

Zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku, Gdyni oraz Wejherowie. Wyznacznikiem budowanych przez nas osiedli i mieszkań jest wysoki standard oraz dbałość o każdy szczegół. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, dając tym samym odpowiedź na potrzeby naszych Klientów.

Jesteśmy świadomi potrzeb podczas zakupu nieruchomości przez naszych klientów, dlatego wychodząc naprzeciw naszym Klientom, od wielu lat współpracujemy z przedstawicielami renomowanej firmy Alex T. Great Finanse i Nieruchomości. Zapewniamy tym samym bezpłatną pomoc w kwestiach związanych z finansowaniem nieruchomości oraz w zakresie konsolidacji zobowiązań czy refinansowania.

Terminowość i zaufanie

Właściwe określanie kierunków inwestowania od lat zapewnia nam płynność finansową. Dzięki niej dajemy naszym Klientom gwarancję terminowej realizacji projektów deweloperskich – zgodnie z zawartą umową.

Apartament details.