Standard wykończenia

Często słyszy się o stanie deweloperskim mieszkań, ale nie ma jednoznacznej definicji tego pojęcia. Kupujący nowe mieszkania mogą mieć trudności z rozumieniem tego, co oznacza stan deweloperski. Dlatego przybliżamy, czym jest stan deweloperski mieszkania i na co zwrócić uwagę przeglądając oferty deweloperów.

W momencie podejmowania decyzji o zakupie mieszkania, wielu klientów kieruje się przede wszystkim kryterium ceny. Oznacza to, że cena mieszkania musi być dostosowana do ich możliwości finansowych.
Porównując oferty mieszkań dostępnych na rynku warto mieć na uwadze, że możemy spotkać się z różnym poziomem wykończenia mieszkań w stanie deweloperskim oferowanym w ramach takiej samej ceny za m2 mieszkania.
Niektóre oferty mogą zawierać luksusowe elementy takie jak drewniane profile okien, podczas gdy inne będą skromniejsze. Im bardziej szczegółowo przyglądamy się ofertom, tym więcej różnic między nimi możemy zauważyć

Czy warto sprawdzać oferowany przez deweloperów standard? Tak, ponieważ różnica w cenie za metr kwadratowy mieszkania, może pozwolić na oszczędności zarówno czasu jak i pieniędzy.
Trzeba pamiętać, że niektóre mieszkania z niższą ceną za metr kwadratowy mogą wymagać dodatkowych nakładów finansowych na wykończenie i remont, aby spełnić nasze wymagania. Dlatego przed zakupem warto dokładnie przeanalizować wszystkie koszty związane z zakupem i utrzymaniem mieszkania, w tym koszty remontu i wykończenia, aby uniknąć nieprzewidzianych wydatków.

Jeśli szukasz mieszkania i chcesz poznać oferty oraz standard wykończenia, który oferujemy, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas coś odpowiedniego dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dane dotyczące konstrukcji budynku:

Punkty elektryczne i podejścia wodno-kanalizacyjne:

Podejścia wodno-kanalizacyjne

Wykończenie elementów zewnętrznych budynku oraz klatki schodowej

Kondygnacja podziemna